Slide background

MČR 2017 Cheb

logo chebLetošním Mistrovství ČR v ROB na klasice se běželo v terénech, ve kterých o medaile bojovali závodníci na Mistrovství Evropy v roce 2015. Běželo se na křížených pásmech, to znamená, že některé kategorie běželi na pásmu 3,5MHz a některé na pásmu 144MHz. Zastoupení jsme měli v kategoriích D14, D19, D20, D35, M14, M16, M20 a M50. V sobotu byli nejúspěšnější z našich v D14 Klecová Johanka 1., D19 Hronová Klára 2., D20 Horová Pavla 1. a Lehárová Alžběta 2., D35 Šimáčková Jitka 1., M14 Tomáš Ráliš 3., M20 Šimáček Ondřej 2. a velké překvapení Lehár Adam 3.
Nědělní závod byl poznemenán výpadkem kontroly č.5 na 144MHz, takže po podaných protestech byly výsledky některých kategorií anulovány. Nejlepší z našich v neděli byli: D14 Klecová Johanka 3. a M14 Klec Jakub 3. Kompletní výsledky obou závodů včetně map naleznete na stránkách chebského oddílu www.ardf-cheb.cz .